Podczas Lindy on Track zajęcia prowadzone będą na następujących poziomach:

Średnio zaawansowany - tańczysz od co najmniej pół roku, bierzesz udział w regularnych zajęciach i od czasu do czasu pojawiasz się na imprezach. Wiesz już na czym polega prowadzenie/podążanie, znasz kilka podstawowych figur, takich jak swingout, lindy circle, inside i outside turn, jednak nie czujesz się jeszcze zbyt pewnie na parkiecie tańcząc do muzyki w szybszym tempie;

Średnio zaawansowany/zaawansowany - od ponad roku nie tylko uczestniczysz w regularnych zajęciach, ale również bierzesz udział w warsztatach tanecznych, a także zdobywasz nowe umiejętności na festiwalach międzynarodowych. Prowadzenie/podążanie nie stanowi dla ciebie problemu, znasz sporo różnych figur i przejść i potrafisz je swobodnie zatańczyć również w szybszym tempie.

Zaawansowany - tańczysz intensywnie od co najmniej 2 lat, często podróżujesz i bierzesz udział w międzynarodowych festiwalach gdzie doskonalisz się w różnych technikach (Lindy Hop, Authentic Jazz, Balboa, Blues etc.), swobodnie tańczysz do muzyki w każdym tempie, improwizujesz.