Dom & NoraDom i Nora próbowali wielu tańców i dyscyplin sportu odkąd nauczyli sie chodzić - w końcu w 2011 Lindy Hop znalazł ich!

Kreatywność, improwizacja, dobra zabawa oraz podejmowanie wyzwań to rzeczy ważne dla nich obojga a Lindy Hop odkryli dzięki bratu Dom’a. Od tego momentu nie mogli już przestać tańczyć. Lindy zawładnęło ich życiem codziennym a od niedawna również zawodowym odkąd założyli własne studio tańca w Austrii (Swing AUT).

Dom i Nora wiele podróżują po świecie, odwiedzając swingowe imprezy i warsztaty dzięki czemu ciągle poprawiają swoje umiejętności taneczne oraz instruktorskie. W 2013 roku brali udział w European Swing Dance Championships w Londynie a ostatnio zajęli 2gie miejsce w Strictly Lindy na Sweet Swing Festival w Ljubljanie.

Na ich zajęciach naprawdę możesz poczuć ich miłość do tańca. Są pełni energii, łączą technikę i dobrą zabawę a ich uczniowie doceniają ich wesołość, życzliwość i entuzjazm.

Yana and PashaPoznaj Paszę i Yanę - Szalonych Rosjan. Oni tańczą przez cały czas. Na imprezach tanecznych, koncertach i na ulicach - praktycznie wszędzie. Osiem lat temu Pasha zaczął tańczyć boogie, a po pewnym czasie również Lindy Hop. Yana tańczy od 3 lat, ale słuchała jazzu od kołyski. Gdy odkryła Lindy Hop, zakochała się w nim i zaczęła ćwiczyć codziennie. Najważniejsze dla nich w tańcu to: "keep it simple and take your time", aby cieszyć się muzyką i partnerem.

ElleElle przejechała całą Australię i Europę ucząc, ćwicząc i biorąc udział w warsztatach prowadzonych przez najlepszych na świecie. Zajęcia Elle prawdziwie pokazują jej pasję i radość tańca. Brała udział w konkursach i występowała w pokazach na wielu imprezach gdzie zajmowała wysokie miejsca w różnych konkursach, zarówno w Lindy Hop i solojazz. Z  właściwym sobie stylem i energią, zawsze szuka nowych form i rytmów aby inspirować i komunikować się ze swoim partnerem. Elle zachęca do kreatywności i swobody wyrażania w tańcu i uważa, że Lindy Hop jest rozmową między dwojgiem ludzi i muzyką.

TomaszTomasz rozpoczął swoją przygodę z tańcem w 2005 roku kiedy zaczynał swoje studia matematyczne w USA. Dziesięć lat później ma solidne wykształcenie taneczne, występuje i uczy.

Jako Lindy Hopper Tomasz jest kreatywny oraz - w związku ze swoim tanecznym wykształceniem - wszechstronny. Jego podejście w nauczaniu i w tańczeniu socjalnym podkreśla improwizację oraz tworzenie przestrzeni, w której dwoje tancerzy może wyrazić siebie jako jednostki oraz jako para.