Aby uczestnicy Lindy on Track mogli w prosty i łatwy sposób zorganizować swój pobyt na festiwalu, zarezerwowaliśmy pokoje noclegowe zarówno w Krakowie (Dom Kultury Kolejarza, ul. Św. Filipa 6), jak i w Zakopanem (Ośrodek Wypoczynkowy "Kolejarz", ul. Kościuszki 23). Podczas rejestracji będzie można wybrać obie opcje noclegu (jeśli potrzebujemy noclegu w obu miastach) lub jedną z nich (jeśli interesuje nas nocleg tylko w jednym mieście).

Rezerwacja w obu miejscach obejmuje noclegi w pokojach 2-, 3-, i 4-osobowych oraz całodzienne wyżywienie w formie śniadań (szwedzki stół) i obiadokolacji.

Ogromną zaletą tych miejsc jest ich lokalizacja - oba ośrodki znajdują się w bardzo bliskiej odległości od miejsc warsztatów i imprez.

 

POKOJE NOCLEGOWE W DOMU KULTURY KOLEJARZA (KRAKÓW, UL. ŚW. FILIPA 6)

DKKPokoje gościnne KTK są to odrębne mieszkania typu studio ze wspólną łazienką i mini aneksem kuchennym (lodówka, czajnik, przybory kuchenne).
W pokojach znajduje się podstawowe wyposażenie: TV, radio. W cenę noclegu wliczona jest świeża pościel.
Miła i przyjazna obsługa (znająca język angielski) zadba aby wszyscy czuli się jak u siebie w domu.

 

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "KOLEJARZ" (ZAKOPANE, UL. KOŚCIUSZKI 23)

kolejarzPołożony w centrum miasta w sąsiedztwie dworca autobusowego i PKP, zaledwie 5 min od Krupówek -  głównej ulicy Zakopanego - ośrodek oferuje miejsca noclegowe w 1-, 2- i 3-osobowych pokojach z balkonem i pełnym węzłem sanitarnym, radio i TV. Na terenie obiektu znajduje się: jadalnia, świetlica, bilard, kawiarnia.